Freely Grow Geo Bears Maritime sensimo slings baby carrier

Freely Grow baby carrier made of Dolphins Pink baby wrap fabric by Sensimo Slings, 100% cotton.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • 556,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Ergonomia i zdrowie. Konstrukcja nosidełka do noszenia dzieci pozwala uzyskać poprawną pozycję zachowującą fizjologiczne krzywizny kręgosłupa. Tym nosidła Freely Grow różnią się  od  wielu tańszych  zamienników, w których  dziecko wisi zamiast wygodnie siedzieć. Nosidła produkowane przez Sensimo Slings  przeznaczone są do noszenia twarzą w kierunku rodzica – zarówno z przodu jak i na plecach - co jest zalecane zarówno z powodów psychologicznych jak i fizjologicznych.

Regulacja. Zbyt szeroki lub zbyt wąski panel podtrzymujący dziecko utrudnia mu utrzymanie prawidłowej postawy oraz może uciskać naczynia krwionośne w nogach. Siedzisko powinno sięgać dołów podkolanowych; w nosidłach Freely Grow jest ono regulowane w sposób ciągły, zatem zawsze da się dopasować idealnie. Pomaga w tym specjalna  podziałka na górnej krawędzi pasa biodrowego. Wysokość panelu podtrzymującego dziecko jest również regulowana.

Bezpieczeństwo. Oprócz atestów, które posiadają wszystkie klamry i pasy ergonomiczne nosidełko do noszenia dzieci Freely Grow  zaopatrzone jest w dodatkowy element bezpieczeństwa: specjalną gumkę przy pasie przez którą klamra powinna być przewleczona. Jej rolą jest zahaczenie i przytrzymanie nawet odpiętej klamry.

Certyfikat. Nosidło uszyte jest w sposób zgodny z Europejskimi Standardami Bezpieczeństwa (PN-EN 13209-2:2006)  z materiałów utkanych z przędzy posiadającej certyfikat OEKO-tex Standard 100.

Higiena. Do nosidła – jako gratis - dołączone są specjalne nakładki na pasy naramienne chroniące je przed podgryzaniem przez malucha. Ten istotny drobiazg sprawia, że nosidło Freely Grow brudzi się znacznie mniej niż produkty bez takiej ochrony i jest o niebo łatwiejsze do czyszczenia – ściągasz i pierzesz nakładki et voila!

Oszczędność. Dzięki możliwości regulacji rozmiarów (3,5- 20 kg) nie musisz zmieniać nosidła na większe gdy dziecko podrośnie, bądź na mniejsze gdy narodzi się kolejne. Nosidełko do noszenia dzieci Freely  Grow znakomicie sprawdzi się w każdej sytuacji i „rośnie” wraz z dzieckiem!

Wygoda. Nosidło ergonomiczne Freely Grow zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowników. Posiada szerokie, bardzo dobrze wypełnione pasy naramienne i biodrowy wyłożone pianką o specjalnie dobranych parametrach, zapewniające komfort nawet przy długim noszeniu. Otwory na nóżki mają dodatkowe wypełnienie na krawędziach, co zwiększa wygodę Twojego maluszka. Każdy pasek regulacyjny posiada gumkę umożliwiającą jego zwinięcie. Pasy naramienne są rozpinane i są regulowane dwustronnie. Regulacja szerokości jest ułatwiona dzięki specjalnej podziałce na pasie.

Kapturek – podtrzymanie i dyskrecja. Odpinany kapturek umożliwia podtrzymanie główki dziecka podczas snu, dzięki gumkom które można przymocować do pasów naramiennych. Za dodatkową opłatą możemy dodać zapasowy kapturek z wybranym wzorem spośród oferowanych przez sklep bądź wykonany z materiału powierzonego przez klienta (n.p., z wyhaftowanym imieniem dziecka).

Składowanie. Dzięki rozpinanym pasom naramiennym nosidło do noszenia dzieci można całkowicie „spłaszczyć”, co znacznie ułatwia jego składanie, pakowanie oraz przechowywanie.

Elegancja. Nosidła Freely Grow są szyte z bardzo limitowanych chust no noszenia dzieci. Zwykle ilość produktów nie przekracza 6 do 10 sztuk na całym  świecie. Na przykład 5 chust i 5 nosideł. W związku z powyższym  nosidełko do noszenia dzieci Sensimo Slings daje Ci oprócz bliskości, wygody i wolnych rąk świadomość, że posiadasz rzadki artykuł kolekcjonerski.