O nas

Sensimo Sling jest firmą stworzoną z miłości do macierzyństwa, dzieci i babywearingu. Nazwa Sensimo powstała z dwóch angielskich słów „sensitive” które oznacza „czuła/czuły” oraz słowa „momma” oznaczającego mamę. Więc polski odpowiednik znaczenia nazwy firmy to czuła mama.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodziną 2 +3 zakochaną w chustonoszeniu oraz w rodzicielstwie bliskości od kiedy na świecie pojawiło się nasze pierwsze dziecko w 2011 roku. Ponieważ z tkaniem i sztuką nasza rodzina jest związana już drugie pokolenie a ponadto mamy w zespole wspaniałych ludzi którzy ukończyli wzornictwo oraz innych kierunkach związanych z miłością do tkanin, postanowiliśmy stworzyć swoją własną markę.

 

Nasza filozofia opiera się na 3 filarach.

Piękno – tworzymy wiele, limitowanych wzorów wśród których każdy rodzic może znalżć coś niezwykłego dla siebie. Naszym celem za każdym razem, jest stworzenie chusty do noszenia dzieci, który oprócz tego, że jest narzędziem ułatwiającym bliskość z dzieckiem, staje się również elementem ubioru niezwykłej urody.

Unikatowość- staramy się aby nasze produkty były limitowane. Każdy z nas lubi mieć coś wyjątkowego i dlatego chusty tkane oraz nosidła ergonomiczne Sensimo właśnie takie są. Z reguły limitowane edycje zamykają się w ilości od 3 do 10 sztuk.

Bezpieczeństwo- nasze produkty są tworzone z przędz najwyższej jakości, ufarbowanych zgodnie ze standardami Oeko-Tex. Chusty do nosznenia dzieci  są produkowane od początku do końca w Polsce w związku z czym możemy kontrolować jakość naszego wyrobu na każdym etapie jego tworzenia. Oznacza to również, że kupując nasze produkty wspierasz przedsiębiorczość, rozwój oraz miejsca pracy w swoim kraju za co bardzo Ci dziękujemy :)

Co do nosidełek ergonomicznych to powstają one z chust do noszenia dzieci, w związku z czym przy zakupie ma się tę wspaniałą świadomość, że takie samo nosidełko posiadać może na świecie najwyżej kilka osób.

Dlaczego Sensimo Slings?

Sensimo Sling oznacza delikatną i czułą mamę, a to przecież mama idealna dla każdego dziecka. To już niemal 10 lat kiedy pierwszy raz nosiliśmy swoje dziecko w chuście. Od tego czasu stworzyliśmy wiele pięknych wzorów, które podbiły serca naszych klientów. Z radością oddajemy w Wasze ręce produkty  starannie przygotowane, uszyte z najwyższej jakości tkanin w przepięknej kolorystyce i życzymy Wam niezapomnianych chwil bliskości z zastosowaniem tych narzędzi, które ubogacą wasze życie rodzicielskie o więcej chwil bliskości, bez zmęczonych rąk i bolących pleców. Niech bliskość będzie z Wami :)