Chusta do noszenia dzieci. Doggy Joy s. 4

Limited baby wrap. Size 4 . 30% merino wool/70% combed cotton. Limited collection. Limitowana chusta do noszenia dzieci produkowana w Poznaniu. Rozmiar 4-3,6m. Skład to 30% wełny merynosa/70% bawełny czesanej najwyższej jakości. chusta pochodzi z kolekcji limitowanej.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • 396,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Doggy Joy to chusta stworzona dla miłośników psów z akcentem mocno paryskim. Dla romantyków, ludzi którzy potrafią potraktować życie i świat z przymróżeniem oka. Piękna i elegancka. Dodatkowo niezwykle wygodna. Raz dobrze zawiązana chusta nie luzuje się. Pięknie utrzymuje stała temperaturę, co oznacza że zimą ogrzewa a latem chłodzi dziecko. Chusta to mieszanka 70% bawełny czesanej najwyższej jakości oraz 30% wełny merynosa. Jak większość naszych produktów utkana w limitowanej kolekcji, która nie będzie wznowiona. Nabywając nasz produkt masz poczucie posiadania czegoś wyjątkowego i najwyższej klasy. 

Kupują w Sensimo Slings wspierasz mała firmę rodzinną , która pracuje dla Ciebie z pasji w Poznaniu. Dziękujemy za Twoje zaufanie.

Skład: 30% meroino wool /70%combed cotton
Weave: żakard
Kolor: biały, czarny, czerwony
Rozmiar: 4 (3,6m), XS
Gatunek: pierwszy gatunek
Rodzaj produktu: chusty tkane