Żakardowa chusta do noszenia dzieci. Doggy Joy s. 5

Doggy Joy is limited baby wrap. Blend 30% merino wool/70% combed cotton and about 280g/m2. Doggy Joy chusta do noszenia dzieci pochodzi z limitowanej edycji. Została utkana w ilości 50m. Jej skład to 30% wełny merynosa oraz 70% bawełny czesanej. Waga chusty to około 280g/m2.

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • 436,00 zł

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Doggy Joy to chusta utkana z myślą o  romantykach kochających psy, balony i Francję. Również dla wszystkich, którzy szukają dla dzieci wyjątkowych produktów, które pozwolą im wygodnie i zdrowo nosić . Chusta do noszenia dzieci doggy Joy  jest miękka, bardzo łatwo się zawiązuje, a zawiązany poprawnie  węzeł nie wymaga korekt. Chusta bardzo dobrze pomaga w termoregulacji. Doskonale sprawdza się na każdą porę roku. Została utkany w ilości 50m i nie będzie ponownie produkowana w tych samych kolorach. Kupując gją klient ma pewność, że ma unikalne, piękne  narzędzie, które pozwoli mu uwolnić ręce i cieszyć się bliskością dziecka.

Chusty do noszenia dzieci Sensimo Slings są produkowane w Poznaniu. Kupując u nasz, wspierasz mała firmę rodzinną, która tworzy dla Ciebie z pasji. Dziękujemy za Twoje zaufanie.

Skład: 30% meroino wool /70%combed cotton
Weave: żakard
Kolor: biały, czarny, czerwony
Rozmiar: 5 (4,2m), S
Gatunek: pierwszy gatunek
Rodzaj produktu: chusty tkane